Неділя, 19.05.2024, 23:54

Рогатинська спеціальна школа-інтернат

Правила прийому до закладу освіти

Правила  прийому учнів до  спеціальної  школи

Школа-інтернат є загальноосвітнім навчально-виховним і корекційно- відновлювальним закладом освіти, який задовольняє потреби дітей з вадами у розумовому та фізичному розвитку у загальній освіті, соціальній допомозі і реабілітації.

Прийому до школи-інтернату підлягають діти з 6-ти(7-ми) річного віку, що мають порушення  інтелектуального розвитку легкого  ступеня.

Зарахування учнів до спеціальної школи-інтернату проводиться  до  початку  навчального  року наказом директора на підставі таких документів:

*  направлення відповідного органу управління освітою;

*  заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

*  копії свідоцтва про народження дитини;

*  висновку інклюзивно- ресурсного  центру;

*  особової справи  (витягу  з особової справи) та документа про наявний  рівень  освіти  (крім   дітей,   які   зараховуються   до першого класу);

*  індивідуальної програми    реабілітації     інваліда     (для дитини з інвалідністю);

* довідок  про  стан  здоров'я дитини:  "Медична  карта дитини" (ф.N  086/1-о );  витяг з "Історії розвитку дитини" (ф.  N 112/о) з  даними  про  результати  аналізів (загальний аналіз крові та сечі, мазок із зіва на дифтерію, аналіз калу на дезгрупу,  яйця глистів,  з шкребок на  ентеробіоз);  копії "Карти профілактичних  щеплень"  (ф.  N  063/о );
*  довідки закладу охорони здоров'я про те, що дитина не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.

При зарахуванні дітей до школи допускається перевищення вікових норм, встановлених для загальноосвітніх шкіл. І ступінь - початкова школа, що забезпечує початковий рівень загальної освіти (1-4 класи). ІІ ступінь – основна школа, що забезпечує  базову загальну середню освіту за спеціальною програмою.  Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування знаходяться на повному державному утриманні та користуються пільгами і перевагами відповідно до норм, установлених для цієї категорії дітей, їм виплачуються кишенькові кошти, діти оздоровлюються, в разі працевлаштування випускники отримують відповідні кошти згідно з чинним законодавством.

«  Травень 2024  »