Понеділок, 20.05.2024, 01:09

Рогатинська спеціальна школа-інтернат

Візитка школи

У мальовничому опільському краї розкинулось старовинне місто Рогатин - Батьківщина славетної Роксолани.
    Саме тут, неподалік від церкви Святого Духа (історична пам'ятка XVI ст.) знаходиться спеціальна загальноосвітня школа-інтернат. Заклад  заснований у 1970 році на базі дитячого будинку. У ньому навчається, виховується, отримує комплекс лікувальних корекційно-реабілітаційних  заходів 107 учнів.
    Дітям створені всі необхідні умови для навчання і виховання. Збудовано сучасний спортивно-гімнастичний зал та спальні кімнати. У школі  функціонує 9 класів, столярна, швейна і шевська майстерні, логопедичний кабінет, кабінет лікувальної фізкультури, соціально-побутової орієнтації,  простора бібліотека, комп'ютерний клас, медичний пункт, клуб, затищна їдальня, душові.
   Шляхи реалізації проблеми педагогічний колектив вбачає в:
  - спрямуванні внутрішкільної методичної роботи на розвиток творчого потенціалу вчителів та учнів;
  - оптимізації навчально-виховного процесу зорієнтованого на розвиток особистості;
  - спрямуванні зусиль на трудову реабілітацію і соціальну адаптацію вихованців, на здійснення допрофесійної підготовки робітничих професій: швечки, столяра, шевця, кухаря, будівельника.
   В позаурочний час учні поглиблюють і вдосконалюють здобуті знання в гуртках за інтересами: хоровому, української вишивки, бісероплетінні, роботі з гіпсом, юних натуралістів, комп'ютерному, які працюють на базі школи-інтернату та в гуртках "Рукавичка" (робота з соломою, створення м'ягкої іграшки), танцювальному при ШЕВу.
    Для підвищення рівня фізичної підготовки та зміцнення здоров'я вихованці відвідують різноманітні секції при спортивній школі (теніс) і спортивному комплексі (вільна боротьба, плавання).
    За участь в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності школа нагороджена грамотами.
    А екскурсії по історичних і святих місцях рідного краю збагачують духовний світ учнів.
Вихованці здобувають нові знання, практичні навички з столярної, швейної, взуттєвої, кулінарної, будівельної справи, а головне проходить їхня соціалізація в суспільство. Шкільний місточок знань веде наших випускників для продовження навчання в Рогатинському агроколеджі, Перемишлянському, Івано-Франківському ліцеях, Бурштинському технікумі.
    Дирекція школи робить все для того, щоб діти з обмеженими можливостями були оточені увагою, теплом і милосердям.
Школа - це не просто місце, де дитина отримує знання, а цілий простір, де вона вчиться жити, пізнає загальнолюдські моральні цінності.

«  Травень 2024  »